Halier

Časté používání fénu, žehličky, barvení vlasů a dokonce i vystavení intenzivnímu UV záření může vést k poškození struktury vlasů.

Slabé vlasy ztratí svůj lesk a mají sklon k štěpení konečků a vypadávání vlasů. Kvůli tomu je získání vysněného účesu náročnější než kdykoliv předtím.

Poškozené vlasy bez života potřebují profesionální a komplexní péči. Kolekce Halier Fortesse zabezpečuje intenzivní regeneraci a posiluje vlasy zevnitř. Používání šamponu, kondicionéru a séra zaručuje nejlepší výsledky.

Kolekce Fortesse je unikátní kombinací nejúčinnějších přísad

Kolekce Fortesse je unikátní kombinací nejúčinnějších přísad

Produkty z kolekce Fortesse zabezpečují komplexní péči vlasům, které jsou náchylné na vypadávání. Díky speciálně navrženým přísadám šamponu, kondicionéru a séra jsou vlasy pružné, lesklé a rychleji rostou.

Produkty zabraňují štěpení konečků a nadměrnému vypadávání vlasů. Přísady pronikají do struktury vlasů a regenerují ji od folikulů až po konečky.

Naše produkty nezpůsobují alergie ani podráždění pokožky a pomáhají při rozčesávání vlasů. Pro optimální výsledky doporučujeme souběžně používat šampon, kondicionér a sérum. Produkt byl dermatologicky testovaný.

Získejte zdravé vlasy s kolekcí Fortesse