Halier

Hairvity- Inovativní nutrikosmetika

Inovativní nutrikosmetika

Hairvity je pokročilý produkt s recepturou Collagen + Amino-Complex™, která byla vyvinutá na zlepšení stavu vašich vlasů a pokožky. Díky přísadám Hairvity je struktura vlasů pružnější, silnější a odolnější vůči lámání. Přeslička a biotin zabraňují štěpení konečků, nadměrnému vypadávání vlasů a podporují jejich růst.

Nezáleží na tom, jestli jsou vaše vlasy poškozené hormonálními změnami, používáním žehličky, kulmy nebo barvením. Všechno, co potřebujete, jsou dvě kapsuly Hairvity denně, abyste si mohli opět užívat zdravě vypadající vlasy od folikulů až po konečky! Nejlepší výsledky dosáhnete po minimálně 3 měsících užívání.

490 KčObjednat
 • Doručení zdarma pro všechny objednávky
 • 90 dní na vrácení

Naše klientky, které věřily Hairvity - prohlédněte si výsledky!

 • Viditelné výsledkyPředPo

  Viktorie, 34

  Hairvity dodalo mým vlasům nový život! Vypadávání vlasů bylo pro mě obrovským problémem - vždy mi na kartáči po česání zůstala celá hrst vlasů. Hairvity pomohlo posílit vlasové folikuly.

 • Viditelné výsledkyPředPo

  Kamila, 28

  Vždy jsem snila o hustých dlouhých vlasech. Hairvity mi pomohlo zlepšit stav mých vlasů a konečně začaly růst. A nemusím si tak často zastřihávat konečky. Už je nemám rozštěpené!

 • Viditelné výsledkyPředPo

  Eva, 31

  Hairvity používám 2 měsíce a výsledky jsou opravdu dobré. Nedávno jsem si koupila další balení. Tentokrát pro mou mamku. :) Obě budeme mít krásné vlasy! Zatím jsem spokojená. Moje vlasy jsou zářivé, dobře se upravují a už toliko nevypadávají.

Proč má Hairvity tak dobré výsledky?

Naše tajemství je unikátní kombinace přísad. Klíč k zdravým vlasům je vevnitř. Hairvity používá bezpečné a přírodní přísady s ověřenými výsledky, které pomáhají udržet přirozeně krásné vlasy. Tato kombinace klíčových vitaminů a mikroelementů bola vytvořená jen kvůli tomu. Tři měsíce užívání zaručují zdravé, zářivé a husté vlasy!

Přeslička zabraňuje vzniku lupů, snižuje vypadávání vlasů a dodává jim lesk. Biotin dodává vlasům tolik potřebný objem a díky němu jsou silnější a hustší. Síra prodlužuje růstovou fázi a je zodpovědná za zdravý růst. Vitaminy B hydratují vlasy, podporují jejich růst a snižují jejich vypadávání. Vitamin A zabraňuje vysušování pokožky. Kyselina pantotenová podporuje růst vlasů a dodává jim hustotu. Když budete produkt užívat alespoň tři měsíce, zaručíte, že se doplní všechny potřebné živiny. Budete si užívat zdravé, zářivé a úžasné vlasy!

O přísadách si můžete přečíst víc v sekci
Unikátní přísady

20

přísad s potvrzenými posilujícími vlastnostmi

1

pokročilá nutrikosmetika

490 KčObjednat
 • Doručení zdarma pro všechny objednávky
 • 90 dní na vrácení
přísad s potvrzenými posilujícími vlastnostmi

Vyzkoušejte Hairvity - garantované výsledky

Jsme si absolutně jisti účinností našeho produktu, takže vám nabízíme 100% záruku vrácení peněz. To znamená, že pokud produkt nenaplní vaše očekávání, můžete ho vrátit do 90 dní a my vám vrátíme peníze.

490 KčObjednat
 • Doručení zdarma pro všechny objednávky
 • 90 dní na vrácení
Vyzkoušejte Hairvity - garantované výsledky

Přečtěte si hodnocení zákazníků, kteří si koupili Hairvity

 • Patricie

  Holky, doporučuji vám kapsuly Hairvity! Předtím jsem užívala několik různých doplňků, ale tento je opravdu výjimečný. <3 Moje vlasy začaly rychleji růst a vypadají mnohem lépe jak předtím.

 • Michaela

  Koupila jsem si Hairvity kvůli přísadám - biotin, vitaminy a přeslička. Lehce se užívá a už vidím první výsledky. Moje vlasy jsou hustší a nemám rozštěpené konečky. Nejsou tak nepoddajné a také se lépe upravují. :)

 • Julie

  Moje vlasy jsou tuhé a byl to pro mě velký problém. Vždy, když bylo venku vlhko, vlasy se mi vysušily a rozcuchaly. Hairvity to všechno změnilo téměř okamžitě! Výsledky jsou opravdu viditelné. I moje kadeřnice si to všimla.

 • Magda

  Hairvity je opravdu přelomové! Moje vlasy mají větší objem, méně vypadávají a po umytí se tak už nezamotávají. Vidím jen samé výhody - určitě doporučuji.

 • Pavlína

  Ráda experimentuji se svými vlasy a jejich barvením. Kdysi jsem měnila barvu několikrát do roka: blond, zrzavé, kaštanové, stačí si vybrat. Žel, to vše moje vlasy negativně ovlivnilo. Hairvity zachránilo moje vlasy od drastického stříhání. Konečky vypadají zdravě, dokonce i po zabarvení.

 • Jolana

  Moje vlasy vypadávaly jako šílené. Rozštěpené, suché konečky. Nic nepomáhalo - ani kondicionéry, ani vlasové masky. Naopak, když jsem je používala, způsobovaly mi lupy. Hairvity bylo řešení, které jsem potřebovala! :D Nyní mohu říct, že moje vlasy jsou mou předností, ne komplexem. Děkuji!

Stránka 1/6

Objevte přísady výživového doplňku Hairvity

 • Extrakt z listů přesličky

 • Síra

 • Kyselina pantotenová

 • B vitaminy

 • Biotin

 • Vitamin C

 • Vitamin A

Extrakt z listů přesličky

Přeslička je skvělým zdrojem lehce asimilovatelného křemíku, draslíku, hořčíku, kvercetinu a vitaminu C.

Pomáhá udržet zdravé vlasy, zabraňuje jejich vypadávání a zlepšuje jejich pružnost.

Síra

Síra je nevyhnutná na udržení správné hladiny kolagenu a kreatinu, které jsou zodpovědné za růstovou fázi zdravých vlasů. Síra tuto fázi i prodlouží.

Kyselina pantotenová

Sehrává zásadní roli v procesu množení buněk ve vlasových folikulech. Proto je klíčová pro růst zdravých vlasů. Díky ní se růst vlasů urychluje a jsou hustší.

B vitaminy

Vitamin B2 zabraňuje vypadávání vlasů.

Vitamin B3 proniká do struktury vlasů a udržuje správnou hladinu hydratace. Podporuje i růst vlasů.

Vitamín B6 také podporuje růst vlasů.

Biotin

Zlepšuje objem vlasů, zabraňuje předčasnému šedivění a zlepšuje stav slabých a lámavých vlasů. Biotin také udržuje správnou hydrataci a pomáhá produkovat keratin. Díky tomu jsou vlasy hustší a silnější.

Vitamin C

Vitamín C pomáhá syntéze kolagenu a podporuje zdravou pokožku na buněčné úrovni.

Vitamin A

Vitamin A je antioxidant, který zabraňuje vysušování pokožky.

Prohlédněte si všechny složky

Hairvity

Objem: 60 kapsul, 43,08 g jedna 

Ideální výživa vlasů s recepturou Collagen + Amino-Complex™

Použití: Doporučená denní dávka: 2 kapsuly po jídle.

Přísady: methylosulfonylomethane; beef gelatine; collagen; L-Cysteine; iron gluconate (II); filling agent: maltodextrine; L-ascorbic acid; anti-caking agent: mangnesium salts of fatty acids; filling agent: microcrystalline cellulose; horsetail extract (Equisetum arvense L.) DER 8-10:1 silicic acid: 19%; L-Leucine; L-Valine; anti-caking agent: silicon dioxide; L-Lizyne; nicotinic acid; pantothenic acid; L-Methionine, retinyl acetate; cyananocobalamin; pigment: titanium dioxide; cholecalciferol; pyridoxine hydrochloride; thiamine hydrochloride; riboflavin; folic acid; pigment: brilliant black; D-Biotin; pigment: patent blue; pigment: azorubine. Azorubine může způsobovat hyperaktivitu u dětí.

Výsledky: Hairvity je produkt vyvinutý na zlepšení stavu vašich vlasů a pokožky. Díky přísadám Hairvity jsou vaše vlasy silnější a odolnější. Přeslička a biotin zabraňují štěpení konečků a podporují růst vlasů.

Důležitá informace: Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Výživové doplňky se nesmí používat jako náhrada rozmanité stravy. Doporučujeme dodržovat zdravý životní styl a vyváženou stravu. Nedoporučujeme těhotným ani kojícím ženám, nebo dětem mladším 12 let. Nepoužívejte, pokud jste citliví na některou ze složek produktu.

Distributor:
Halier
25 Rue Lenepveu,
49100 Angers, France

Zodpovědná osoba:
Sas Simplo France
25 Rue Lenepveu,
49100 Angers, France

Inovativní receptura Collagen + Amino Complex™ zaručuje konkrétní výsledky

Inovativní receptura Collagen + Amino Complex™ zaručuje konkrétní výsledky

Inovativní receptura Collagen + Amino Complex™ zaručuje konkrétní výsledky

 • zářivější, hustší a delší vlasy
 • chrání stav pokožky
 • výsledky potvrzené v testech
490 KčObjednat
 • Doručení zdarma pro všechny objednávky
 • 90 dní na vrácení

Často kladené otázky

Co je Hairvity?

Hairvity je komplexní produkt, který je zaměřený na zlepšení stavu vlasů a pokožky. Přísady (přeslička a biotin) zlepšují elasticitu, posilují strukturu vlasů, snižují jejich křehkost, lámání a štěpení konečků.

Může Hairvity užívat každý?

Hairvity je bezpečný produkt, který mohou užívat muži i ženy. Jeho používání můžete konzultovat s lékařem. Pokud jste těhotná nebo kojíte, doporučujeme, abyste Hairvity neužívaly.

Jak dlouho mám Hairvity užívat?

Už první kapsula Hairvity zlepší stav vašich vlasů od prvního dne užívání. Abyste si mohli užívat optimální výsledky, užívejte produkt aspoň 3 měsíce. Po tomto čase by na každý jeden vlas měly působit blahodární účinky našeho produktu.

Jaké jsou přísady Hairvity?

Přísady Hairvity jsou: methylosulfonylomethane; beef gelatine; collagen; L-Cysteine; iron gluconate (II); filling agent: maltodextrine; L-ascorbic acid; anti-caking agent: mangnesium salts of fatty acids; filling agent: microcrystalline cellulose; horsetail extract (Equisetum arvense L.) DER 8-10:1 silicic acid: 19%; L-Leucine; L-Valine; anti-caking agent: silicon dioxide; L-Lizyne; nicotinic acid; pantothenic acid; L-Methionine, retinyl acetate; cyananocobalamin; pigment: titanium dioxide; cholecalciferol; pyridoxine hydrochloride; thiamine hydrochloride; riboflavin; folic acid; pigment: brilliant black; D-Biotin; pigment: patent blue.

Jak užívat Hairvity?

Hairvity jsou kapsuly. Užívejte 2 denně – po jídle.

Ovlivňuje Hairvity jen moje vlasy?

Ne, Hairvity je komplexní produkt, který pomáhá udržet zdravé vlasy a pokožku.

Jak dlouho vydrží jedno balení Hairvity?

Jedno balení Hairvity obsahuje 60 kapsul a představuje dávku na jeden měsíc.

Pomáhá Hairvity léčit plešatost?

Ne, Hairvity není produkt, který léčí plešatost. Přísady zlepšují elasticitu vlasů, zabraňují jejich lámání, vypadávání a štěpení konečků (přeslička) a zlepšují růst vlasů (biotin).

Kde si mohu koupit Hairvity?

Hairvity si můžete koupit prostřednictvím e-shopu www.halier.cz, ve vybraných kadeřnických a kosmetických salonech a v obchodech v celé zemi.

Jak funguje 90 denní záruka vrácení peněz?

Jsme si absolutně jisti účinností našich produktů. Proto vám dáváme 100% záruku vrácení peněz. V případě, že produkt nesplní vaše očekávání, můžete ho do 90 dní od nákupu vrátit.

Jak dlouho budu čekat na doručení objednávky?

Zásilka bude doručená do 2-3 pracovních dnů od její zpracování. Zásilky doručujeme v diskrétním balení renomovanou kurýrskou společností.

Posíláte i do zahraničí?

Samozřejmě. Zásilku vám doručíme kdekoliv na světě. Dodací doba se může lišit.

Inovativní receptura Collagen + Amino Complex™ zaručuje konkrétní výsledky

Inovativní receptura Collagen + Amino Complex™ zaručuje konkrétní výsledky

Inovativní receptura Collagen + Amino Complex™ zaručuje konkrétní výsledky

 • zářivější, hustší a delší vlasy
 • chrání stav pokožky
 • výsledky potvrzené v testech
490 KčObjednat
 • Doručení zdarma pro všechny objednávky
 • 90 dní na vrácení