Halier ● Mężczyzna ● Fortive ● Naturalne Kosmetyki

Inovativní nutrikosmetika

Inovativní nutrikosmetika

Přísady začnou obnovovat a vyživovat vaše vlasy od prvního dne. Od folikulů až po konečky. Díky unikátní receptuře Nutri-Amino Complex™ jsou vlasy silnější, rostou rychleji a vypadávají méně. Hairvity zlepšuje stav pokožky hlavy, co je jedna z podmínek zdravých vlasů.

Je jedno, jaká je příčina špatného stavu vašich vlasů. Všechno, co potřebujete, jsou 2 kapsuly Hairvity denně, abyste si mohli užívat zdravě vypadající vlasy! Užívejte produkt aspoň tři měsíce a výsledky vás překvapí!

Výsledky byly potvrzené muži z celého světa. Vlasy našich zákazníků byly po užívání zdravější, hustší a jednodušší na úpravu. Produkt také snižuje vypadávání vlasů.

490 KčObjednat
 • Doručení zdarma pro všechny objednávky
 • 90 dní na vrácení

Fotografie, které poslali naši klienti, jsou důkazem, že Hairvity funguje

 • Viditelné výsledkyPředPo

  Petr, 35

  Žena mi dala Hairvity Men, když si objednávala Hairvity women pro sebe. Všimnul jsem si velkého rozdílu ve stavu mých vlasů. Jsou hustší, rostou rychleji a jednoduše se upravují. Mohu tento produkt doporučit všem mužům, kteří nechtějí, aby jim vypadaly vlasy. :)

 • Viditelné výsledkyPředPo

  Michal, 27

  Dokud jsem nezkusil Hairvity Men, měl jsem problém se svěděním hlavy a vypadáváním vlasů. Když jsem začal užívat tuto nutrikosmetiku, problémy zmizely. Nedávno jsem si dokonce všiml, že mi rostou nové vlasy. Paráda!

 • Viditelné výsledkyPředPo

  Pavel, 23

  Hairvity Men jsem užíval tři měsíce. Od momentu, kdy jsem začal tyto kapsuly užívat, jsem si vlasy nestříhal. Chtěl jsem vidět opravdové výsledky. Moje vlasy narostly, vypadají zdravější a nevypadávají jako předtím. Líbí se mi moje delší vlasy. Myslím, že si je nějaký čas nechám.

Proč má Hairvity tak dobré výsledky?

Naše tajemství je unikátní kombinace přísad. Klíč k zdravým vlasům je vevnitř. Hairvity používá bezpečné a přírodní přísady s ověřenými výsledky, které pomáhají udržet přirozeně krásné vlasy. Tato kombinace klíčových vitaminů a mikroelementů byla vytvořená jen kvůli tomu. Tři měsíce užívání zaručují zdravé, zářivé a husté vlasy!

Plody palmy trpasličí pomáhají mužům bojovat s lupy a s růstem zdravých vlasů. Výtažek z kořene withanie má pozitivní vliv na pokožku. Biotin dodá vlasům pevnost, zpomalí šedivění a zlepší celkový stav vlasů. Síra je nevyhnutná na udržení správné hladiny kolagenu a keratinu. Vitamin E urychluje růst vlasů. Zinek zlepšuje celkový stav vlasů a jejich strukturu. Měď posiluje vlasy, díky čemu jsou odolné a elastické.

Můžete si přečíst víc v sekci o složení
Unikátní přísady

13

přísad, které posilují vlasy

1

Pokročilý doplněk

490 KčObjednat
 • Doručení zdarma pro všechny objednávky
 • 90 dní na vrácení
přísad, které posilují vlasy

Jsme si jistí účinností produktů Halier. Váš nákup je bez rizika.

Vyzkoušejte Hairvity bez rizika s bezpodmínečnou zárukou vrácení peněz. Jsme si jisti účinností našich produktů. Proto, když produkt nesplní vaše očekávání, můžete ho do 90 dní vrátit a my vám vrátíme peníze.

490 KčObjednat
 • Doručení zdarma pro všechny objednávky
 • 90 dní na vrácení
Vyzkoušejte Hairvity - garantované výsledky

Přečtěte si hodnocení klientů, kteří si koupili Hairvity

 • Hubert

  Manželka mi koupila Hairvity, když si kupovala Hairvity pro ženy pro sebe. Naše vlasy se tak velmi změnily! Rozdíl je obrovský. Vlasy přestaly vypadávat a rostou rychleji. Oba to doporučujeme!

 • Kryštof

  Dokud jsem nezačal užívat Hairvity, moje vlasy vypadávaly jak bláznivé. Byly všude - v umyvadle, ve sprše, dokonce i na kuchyňské podlaze! Hairvity posiluje folikuly a je po problému.

 • Erik

  Jsem kadeřník a znám všechny doplňky s biotinem a kolagenem. Mnoho zákazníků se mě ptá na rady a názory. Muži si neuvědomují, že nejen ženy by měly pečovat o své vlasy. Vyzkoušel jsem Hairvity Men na sobě. Myslím, že je to nejlepší nutrikosmetika na trhu. Má skvělý poměr vitaminů a minerálů, které nemohou být nahrazené dietou.

 • Zdeněk

  Zdá se mi, že moje problémy s řídnutím vlasů a jejich vypadáváním se objevily z ničeho nic. Moje vlasy řídly i na vrchu hlavy. Bál jsem se, že budu holohlavý! Hledal jsem zázračný produkt, který by mi pomohl. Prodavačka v obchodě mi doporučila Hairvity Men. Řekla, že ona používala Hairvity pro ženy. Takže jsem si koupil Harvity Men. Nyní to užívám a už vidím rozdíl. Zachránilo moje vlasy!

 • Patrik

  Hairvity Men fungovalo na moje vlasy úplně zázračně. Moje pokožka byla suchá a měl jsem spoustu lupů. Nyní vidím výsledky užívání kapsul. Moje vlasy vypadají zdravě, jsou husté a vůbec mě nesvědí hlava.

 • Adolf

  Užívám ho 3 měsíce. Všiml jsem si i první nové vlasy, takže Hairvity Man opravdu funguje!

 • Norbert

  Až doteď byly moje vlasy otřesné. Holil jsem si hlavu, aby si nikdo nevšiml, že mi řídnou vlasy a mám na hlavě lysá místa. Vlasy byly pro mě největším komplexem. Nesnášel jsem všechny vtipy, které moji kamarádi říkali o mých vlasech. Věděla o tom i moje přítelkyně a koupila mi 3 měsíční zásobu Hairvity Men. Vlasy mi začaly růst rychleji. Poprvé za mnoho let jsem se rozhodl opět si nechať narůst vlasy. Jsem velmi překvapený a potěšený! Nemohu se dočkat, až budu opět mít super účes.

Stránka 1/3

Objevte přísady výživového doplňku Hairvity

 • Extrakt ze serenoy

 • Síra

 • Extrakt z kořene withanie

 • Vitamin E

 • Biotin

 • Zinek

 • Měď

Extrakt ze serenoy

Pomáhá podporovat růst vlasů a bojovat s jejich řídnutím Pomáhá, aby byly vlasy hustší a aby se snížilo jejich vypadávání.

Síra

Síra je nevyhnutá na udržení zdravé hladiny kolagenu a keratinu, které jsou zodpovědné za správný růst vlasů. Síra navíc fázi růstu vlasů prodlužuje.

Extrakt z kořene withanie

Má pozitivní vliv na pokožku.

Vitamin E

Podporuje růst vlasů, zlepšuje mikrocirkulaci v pokožce a funguje jako antioxidant.

Biotin

Zvětšuje objem vlasů, zabraňuje předčasnému šedivění a zlepšuje stav slabých vlasů, které jsou náchylné na vypadávání. Biotin také udržuje správnou hydrataci a pomáhá produkovat keratin. Díky němu jsou vlasy hustší a silnější.

Zinek

Podporuje zdravou strukturu vlasů a je známý svými fungicidními a antibakteriálními vlastnostmi.

Měď

Posiluje vlasy a dodává jim pružnost a pevnost. Určuje i jejich barvu.

Prohlédněte si všechny přísady

Hairvity

Objem: 60 kapsul, 0,718 g jedna 

zdravé vlasy zevnitř s recepturou nutri-amino complex™

Použití: 2 kapsuly po jídle

Přísady: L-Cysteine hydrochloride monohydrate; beef gelatin; saw palmetto fruit extract (Serenoarepens) DER 4: 1; hydrolyzed fish collagen; Ashwagandha root extract (Withaniasomnifera) DER 4: 1; L-methionine; zinc gluconate; mixed tocopherols (vitamin E); L-leucine; hyaluronic acid 90%; bulking agent: maltodextrin; methylsulfonylmethane / MSM/, anti-caking agents: magnesium salts of fatty acids, silicon dioxide; pigment: titanium dioxide; copper gluconate (II); sodium selenite (VI) ; D-biotin.

Výsledky: Hairvity Men je komplexní produkt, který je zaměřený na zlepšení stavu vlasů a pokožky. Přísady kapsul Hairvity (withania, biotin a serenoa) podporují pokožku, růst vlasů a tvorbu folikulů.

Důležitá informace: Nepřesáhněte doporučenou denní dávku. Výživové doplňky se nesmí užívat jako náhrada rozmanité stravy. Doporučujeme dodržovat zdravý životní styl a stravu. Neužívejte, pokud trpíte alergií na některou z přísad produktu. Nedoporučuje se těhotným nebo kojícím ženám, ani osobám mladším 18 let.

Distributor:
Halier
25 Rue Lenepveu,
49100 Angers, France

Zodpovědná osoba:
Sas Simplo France
25 Rue Lenepveu,
49100 Angers, France

Inovativní složka Nutri-Amino Complex™ zaručuje účinnost

Inovativní složka Nutri-Amino Complex™ zaručuje účinnost

Inovativní složka Nutri-Amino Complex™ zaručuje účinnost

 • hustší a silnější vlasy za několik týdnů
 • síla vitaminů
 • výsledky potvrzené v testech
490 KčObjednat
 • Doručení zdarma pro všechny objednávky
 • 90 dní na vrácení

Často kladené otázky

Co je Hairvity Men?

Hairvity Men je komplexní produkt pro muže, který je zaměřený na zlepšení stavu vlasů a pokožky. Produkt byl obohacený o důležité aminokyseliny, které jsou přítomné v receptuře NUTRI-AMINO COMPLEX™. Přísady mají pozitivní vliv na pokožku hlavy (withánie známá i jako Ashwagandha, biotin a serenoa), podporují zdravý růst vlasů a pomáhají budovat strukturu vlasů od folikulů.

Může Hairvity Men užívat každý?

Hairvity Men je bezpečný produkt. Jeho používání můžete konzultovat s lékařem.

Jak dlouho mám Hairvity Men užívat?

Hairvity Men zlepší stav vašich vlasů od prvního dne. Abyste si mohli užívat optimální výsledky, užívejte produkt alespoň 3 měsíce. Po tomto čase by na každý jeden vlas měly působit blahodární účinky našeho produktu.

Jaké jsou přísady Hairvity Men?

Přísady Hairvity Men jsou: L-cysteine ​​hydrochloride monohydrate; beef gelatin; saw palmetto fruit extract (Serenoarepens) DER 4: 1; hydrolyzed fish collagen; Ashwagandha root extract (Withaniasomnifera) DER 4: 1; L-methionine; zinc gluconate; mixed tocopherols (vitamin E); L-leucine; hyaluronic acid 90%; filling agent: maltodextrin; methylsulfonylmethane /MSM/, anti-caking agents: magnesium salts of fatty acids, silicon dioxide; pigment: titanium dioxide; copper gluconate (II); sodium selenate (VI); D-biotin.

Ovlivňuje Hairvity jen moje vlasy?

Ne, Hairvity Men je komplexní produkt, kterého receptura je zaměřená na zlepšení stavu a vzhledu vlasů a pokožky. Můžete si všimnout i zlepšení stavu vašeho vousu.

Jak dlouho vydrží jedno balení Hairvity Men?

Jedno balení Hairvity obsahuje 60 kapsul a představuje dávku na jeden měsíc.

Pomáhá Hairvity Men léčit plešatost?

Ne, Hairvity Men není produkt, který léčí vypadávání vlasů. Přísady mají pozitivní vliv na pokožku hlavy (withania, biotin), podporují jejich růst (palma trpasličí), pomáhají obnovovat novou vlasovou strukturu (biotin).

Kde si mohu koupit Hairvity Men?

Hairvity Men si můžete koupit prostřednictvím e-shopu www.halier.cz, ve vybraných kadeřnických a kosmetických salonech a v obchodech v celé zemi.

Jak funguje 90 denní záruka vrácení peněz?

Jsme si absolutně jisti účinností našich produktů. Proto vám dáváme 100% záruku vrácení peněz. V případě, že produkt nesplní vaše očekávání, můžete ho do 90 dní od nákupu vrátit.

Jak dlouho budu čekat na doručení objednávky?

Zásilka bude doručená do 2-3 pracovních dnů od její zpracování. Zásilky doručujeme v diskrétním balení renomovanou kurýrskou společností.

Posíláte i do zahraničí?

Samozřejmě. Zásilku vám doručíme kdekoliv na světě. Dodací doba se může lišit.

Inovativní složka Nutri-Amino Complex™ zaručuje účinnost

Inovativní složka Nutri-Amino Complex™ zaručuje účinnost

Inovativní složka Nutri-Amino Complex™ zaručuje účinnost

 • hustší a silnější vlasy za několik týdnů
 • síla vitaminů
 • výsledky potvrzené v testech
490 KčObjednat
 • Doručení zdarma pro všechny objednávky
 • 90 dní na vrácení